Huawei

AUTORYZOWANY SERWIS HUAWEI

 

Autoryzowany Serwis Huawei dostarcza usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych dla sprzętu Huawei. Dzięki uzyskanej autoryzacji i ścisłej współpracy z producentem możemy zapewnić usługę najwyższej jakości.

Autoryzowany Serwis Huawei dysponuje oryginalnymi częściami, profesjonalnymi narzędziami i pełną dokumentacją producenta. Posiadamy wyszkoloną i certyfikowaną kadrę gotową sprostać każdemu wyzwaniu.
 

 

--

Poszukujesz partnera biznesowego do obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej ? Przy stałej współpracy zapewniamy:

*

niższe ceny na naprawy pogwarancyjne dla pracowników salonu

*

ekspresowe naprawy dla Klientów VIP

*

stałą opiekę jednego handlowca

*

doradztwo techniczne

Salony, które oddają telefony do napraw gwarancyjnych za pośrednictwem naszego serwisu uzyskują:

Co mówią o nas Klienci?

4,5 100 opinii

Nasi Klienci

Serwis w Krakowie

mail:

W&K Autoryzowane Centrum Serwisowe

Dzięki posiadanym autoryzacjom wiodących światowych producentów sprzętu telekomunikacyjnego i komputerowego Samsung, Apple, Huawei, Maxcom oferujemy bogaty pakiet usług gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Nasza oferta skierowane jest do szerokiego spektrum odbiorców. Obsługujemy klientów indywidualnych, średnie i duże przedsiębiorstwa komercyjne, wśród naszych klientów znajdują się też duże podmioty publiczne. Osiągnięcie wysokiego poziomu satysfakcji klienta to nasz nadrzędny cel. Dążymy do budowania dobrych relacji z klientami przez dostarczenie usługi o najwyższej jakości, korzystnej cenie i zgodniej z oczekiwaniami.