Autoryzowane Centrum Serwisowe Samsung, Huawei, Apple

Firma W&K z siedzibą w Krakowie od 2005 świadczy usługi serwisowe sprzętu telekomunikacyjnego i IT. Obecnie jest największym serwisem telefonów komórkowych w południowej Polsce.

Gromadząc przez wiele lat doświadczenia w branży telekomunikacyjnej i współpracy z klientem firma W&K stała się regionalnym liderem w obsłudze posprzedażnej urządzeń mobilnych.

Nasz serwis wyposażony jest w profesjonalne narzędzia i sprzęt kontrolno-pomiarowy. W przeprowadzanych naprawach stosujemy wyłącznie oryginalne części zamienne, a odpowiednie przygotowanie magazynu pozwala na bezzwłoczne usunięcie usterek.

Huawei
Samsung
Apple

Dzięki częstym szkoleniom i ścisłej współpracy z producentem zapewniamy najwyższą jakość napraw. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników przekłada się na rzetelnie wykonane naprawy i zadowolenie szerokiej rzeszy klientów.

Dzięki uzyskanym autoryzacjom posiadamy uprawnienia na naprawę urządzeń Samsung, Huawei i Apple.

NA PODSTAWIE ZAWARTYCH UMÓW ŚWIADCZYMY USŁUGI KOLEKTORSKIE SPRZĘTU TELEKOMUNIKACYJNEGO PONIŻSZYCH PRODUCENTÓW:

  • ALCATEL
  • MAXCOM
  • Xiaomi

Co mówią o nas Klienci?

4,5 100 opinii

Nasi Klienci

Serwis w Krakowie

mail:

W&K Autoryzowane Centrum Serwisowe

Dzięki posiadanym autoryzacjom wiodących światowych producentów sprzętu telekomunikacyjnego i komputerowego Samsung, Apple, Huawei, Maxcom oferujemy bogaty pakiet usług gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Nasza oferta skierowane jest do szerokiego spektrum odbiorców. Obsługujemy klientów indywidualnych, średnie i duże przedsiębiorstwa komercyjne, wśród naszych klientów znajdują się też duże podmioty publiczne. Osiągnięcie wysokiego poziomu satysfakcji klienta to nasz nadrzędny cel. Dążymy do budowania dobrych relacji z klientami przez dostarczenie usługi o najwyższej jakości, korzystnej cenie i zgodniej z oczekiwaniami.