Firma W&K z siedzibą w Krakowie od 2005 świadczy usługi serwisowe sprzętu telekomunikacyjnego i IT. Obecnie jest największym serwisem telefonów komórkowych w południowej Polsce.

Gromadząc przez wiele lat doświadczenia w branży telekomunikacyjnej i współpracy z klientem firma W&K stała się regionalnym liderem w obsłudze posprzedażnej urządzeń mobilnych.

Nasz serwis wyposażony jest w profesjonalne narzędzia i sprzęt kontrolno-pomiarowy. W przeprowadzanych naprawach stosujemy wyłącznie oryginalne części zamienne, a odpowiednie przygotowanie magazynu pozwala na bezzwłoczne usunięcie usterek.

Samsung
Apple
Oppo

Dzięki częstym szkoleniom i ścisłej współpracy z producentem zapewniamy najwyższą jakość napraw. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników przekłada się na rzetelnie wykonane naprawy i zadowolenie szerokiej rzeszy klientów.

Dzięki uzyskanym autoryzacjom posiadamy uprawnienia na naprawę urządzeń Samsung, Apple oraz Oppo.

NA PODSTAWIE ZAWARTYCH UMÓW ŚWIADCZYMY USŁUGI KOLEKTORSKIE SPRZĘTU TELEKOMUNIKACYJNEGO PONIŻSZYCH PRODUCENTÓW:

  • ALCATEL
  • MAXCOM
  • Xiaomi
Co mówią o nas Klienci?
4,5 100 opinii
Nasi Klienci
Serwis w Krakowie
mail:
W&K Autoryzowane Centrum Serwisowe

Dzięki posiadanym autoryzacjom wiodących światowych producentów sprzętu telekomunikacyjnego i komputerowego Samsung, Apple, Maxcom oferujemy bogaty pakiet usług gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Nasza oferta skierowane jest do szerokiego spektrum odbiorców. Obsługujemy klientów indywidualnych, średnie i duże przedsiębiorstwa komercyjne, wśród naszych klientów znajdują się też duże podmioty publiczne. Osiągnięcie wysokiego poziomu satysfakcji klienta to nasz nadrzędny cel. Dążymy do budowania dobrych relacji z klientami przez dostarczenie usługi o najwyższej jakości, korzystnej cenie i zgodniej z oczekiwaniami.