Apple

AUTORYZOWANY SERWIS APPLE
 

Od ponad roku Serwis.me Autoryzowany Serwis Apple działa w grupie W&K. Zespół certyfikowanych techników z wieloletnim doświadczeniem chętnie pomoże w rozwiązaniu problemów ze sprzętem Apple. Prowadzimy obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną urządzeń Apple: Mac, iPad, iPhone, Apple Watch, Apple Watch Nike+, iPod, Apple TV, Beats, oferujemy również bogatą ofertę akcesoriów.

Wszystkie naprawy przeprowadzane są wyłącznie z użyciem certyfikowanych narzędzi zgodnie z procedurami Apple.

W naprawach używane są wyłącznie oryginalne części zamienne pochodzące z bezpośredniej dystrybucji producenta.

Mając na uwadze komfort klienta staramy się skracać czas pobytu urządzenia w naprawie do absolutnego minimum przy zachowaniu wszelkich wymaganych norm jakościowych.

 

--

Poszukujesz partnera biznesowego do obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej ? Przy stałej współpracy zapewniamy:

*

niższe ceny na naprawy pogwarancyjne dla pracowników salonu

*

ekspresowe naprawy dla Klientów VIP

*

stałą opiekę jednego handlowca

*

doradztwo techniczne

Salony, które oddają telefony do napraw gwarancyjnych za pośrednictwem naszego serwisu uzyskują:

Co mówią o nas Klienci?

4,5 100 opinii

Nasi Klienci

Serwis w Krakowie

mail:

W&K Autoryzowane Centrum Serwisowe

Dzięki posiadanym autoryzacjom wiodących światowych producentów sprzętu telekomunikacyjnego i komputerowego Samsung, Apple, Huawei, Maxcom oferujemy bogaty pakiet usług gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Nasza oferta skierowane jest do szerokiego spektrum odbiorców. Obsługujemy klientów indywidualnych, średnie i duże przedsiębiorstwa komercyjne, wśród naszych klientów znajdują się też duże podmioty publiczne. Osiągnięcie wysokiego poziomu satysfakcji klienta to nasz nadrzędny cel. Dążymy do budowania dobrych relacji z klientami przez dostarczenie usługi o najwyższej jakości, korzystnej cenie i zgodniej z oczekiwaniami.