Autoryzowany serwis Apple

Czy wiedziałeś, ze do najczęstszych usterek iPhonów należą uszkodzone złącza słuchawkowe Jack, problemy z baterią i całkowity brak możliwości uruchomienia urządzenia? Zdarza się, że telefony posiadają wady systemowe, które są naprawiane wraz z aktualizacją. Jeśli natomiast jest to usterka nabyta podczas użytkowania, warto udać się do zaufanego autoryzowane serwisu Apple. Dowiemy się w nim, jakie działania mogą podjąć specjaliści, aby zażegnać problem. W&K Serwis to autoryzowany serwis Apple, któremu można zaufać.

Autoryzowany serwis Apple, któremu można zaufać

Skuteczność naszego działania wynika z doświadczenia, wiedzy i umiejętności naszego zespołu certyfikowanych techników. W naszym salonie świadczymy usługę gwarancyjną i pogwarancyjną sprzętu Apple. Dysponujemy ogromnym zapleczem oryginalnych części zamiennych pochodzących z bezpośredniej dystrybucji producenta. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom najwyższą jakość naprawy. Pamiętajmy, że tylko przy pomocy oryginalnych części jesteśmy w stanie doprowadzić iPhona do stanu sprzed usterki. Wszelkie innego rodzaju próby naprawy sprzętu nieoryginalnymi częściami skutkują pogorszeniem jakości korzystania z iPhona. Dlatego jeśli cenicie sobie swój czas, warto zainwestować w usługi autoryzowanego serwisu.

Jakie urządzenia Apple naprawiamy w serwisie?

Prowadzimy obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną urządzeń Apple: Mac, iPad, iPhone, Apple Watch, Apple Watch Nike+, iPod, Apple TV, Beats, oferujemy również bogatą ofertę akcesoriów. Reagujemy na problemy m.in. z uruchamianiem się tych urządzeń czy z ich nieprawidłowym ładowaniem się. Jeśli chodzi o iPada, to jesteśmy w stanie zareagować gdy urządzenie ma problemy z podłączeniem do WIFI, BT czy połączeniem GSM 3G LTE. Do serwisu telefonów Apple możemy udać się także wtedy gdy urządzenie nie wykonuje zdjęć w sposób prawidłowy. Urządzenia, których nie naprawiamy, to te, które noszą na sobie znamiona próby naprawy na własną rękę lub nieautoryzowany serwis.

Naprawa iPhonów w serwisie Apple

W naszym serwisie Apple wymieniamy poszczególne elementy iPhonów na nowe. W niektórych przypadkach jednak konieczna jest wymiana całego urządzenia. Dopóki problem dotyczy np. samego wyświetlacza i problemów z nim związanych takich jak chociażby zniekształcenie obrazu lub jego całkowity brak, to może być konieczna wymiana tego jednego elementu. Jeśli jednak występuje złożony zespół problemów np. w wyniku zalania urządzenia, to bardzo często konieczna okazuje się całościowa jego wymiana.

Autoryzowany serwis telefonów Apple w Krakowie

Poszukujesz partnera biznesowego do obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej ? Przy stałej współpracy zapewniamy:

*

niższe ceny na naprawy pogwarancyjne dla pracowników salonu

*

ekspresowe naprawy dla Klientów VIP

*

stałą opiekę jednego handlowca

*

doradztwo techniczne

Salony, które oddają telefony do napraw gwarancyjnych za pośrednictwem naszego serwisu uzyskują:

Co mówią o nas Klienci?
4,5 100 opinii
Nasi Klienci
Serwis w Krakowie
mail:
W&K Autoryzowane Centrum Serwisowe

Dzięki posiadanym autoryzacjom wiodących światowych producentów sprzętu telekomunikacyjnego i komputerowego Samsung, Apple, Maxcom oferujemy bogaty pakiet usług gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Nasza oferta skierowane jest do szerokiego spektrum odbiorców. Obsługujemy klientów indywidualnych, średnie i duże przedsiębiorstwa komercyjne, wśród naszych klientów znajdują się też duże podmioty publiczne. Osiągnięcie wysokiego poziomu satysfakcji klienta to nasz nadrzędny cel. Dążymy do budowania dobrych relacji z klientami przez dostarczenie usługi o najwyższej jakości, korzystnej cenie i zgodniej z oczekiwaniami.