Samsung

AUTORYZOWANY SERWIS SAMSUNG

Świadczymy obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną mobilnego sprzętu telekomunikacyjnego ( telefony, tablety, zestawy głośnomówiące, zegarki). Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i zachowując najwyższe standardy skracamy czas naprawy do absolutnego minimum. Posiadając pełne profesjonalne zaplecze techniczne, nieograniczony dostęp do oryginalnych podzespołów Samsung i wieloletnie doświadczenie powierzone urządzenia obsługujemy bezpośrednio na miejscu. W czasie gdy Państwo będą zapoznawać się z najnowszymi produktami Samsung, wertować foldery i branżową prasę przy wyśmienitej kawie, my naprawimy, zaprogramujemy i przetestujemy pozostawiony sprzęt. Współczesny smartfon to nierzadko główne narzędzie pracy, środek kontaktu z bliskimi, czy centrum rozrywki dla najmłodszych. Rozumiemy dyskomfort rozstania i dokładamy wszelkich starań, aby czas naprawy zamykał się w jednej godzinie.

--

Poszukujesz partnera biznesowego do obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej ? Przy stałej współpracy zapewniamy:

*

niższe ceny na naprawy pogwarancyjne dla pracowników salonu

*

ekspresowe naprawy dla Klientów VIP

*

stałą opiekę jednego handlowca

*

doradztwo techniczne

Salony, które oddają telefony do napraw gwarancyjnych za pośrednictwem naszego serwisu uzyskują:

Co mówią o nas Klienci?

4,5 100 opinii

Nasi Klienci

Serwis w Krakowie

mail:

W&K Autoryzowane Centrum Serwisowe

Dzięki posiadanym autoryzacjom wiodących światowych producentów sprzętu telekomunikacyjnego i komputerowego Samsung, Apple, Huawei, Maxcom oferujemy bogaty pakiet usług gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Nasza oferta skierowane jest do szerokiego spektrum odbiorców. Obsługujemy klientów indywidualnych, średnie i duże przedsiębiorstwa komercyjne, wśród naszych klientów znajdują się też duże podmioty publiczne. Osiągnięcie wysokiego poziomu satysfakcji klienta to nasz nadrzędny cel. Dążymy do budowania dobrych relacji z klientami przez dostarczenie usługi o najwyższej jakości, korzystnej cenie i zgodniej z oczekiwaniami.