Autoryzowany serwis Samsung

Świadczymy obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną mobilnego sprzętu telekomunikacyjnego (telefony, tablety oraz zegarki). Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i zachowując najwyższe standardy, skracamy czas naprawy do absolutnego minimum.

Twój problem jest naszym problemem

Ile razy zdarzyło Ci się podejmować bezskuteczne próby naprawy swojego smartfona? Wymiana szybki na własną rękę, suszenie zalanego sprzętu czy wyposażanie się w nieoryginalne części. W taki sposób bardzo często marnujemy nasz cenny czas… który moglibyśmy poświęcić na wypicie wyśmienitej kawy z nowoczesnym autoryzowanym serwisie Samsung. Z doświadczenia wiemy, że podejmowanie prób naprawy smartfona na własną rękę w większości przypadków kończy się fiaskiem. Dodatkowo po takiej przygodzie nie możemy już liczyć na pomoc serwisu, który nie podejmuje się naprawy urządzenia, posiadającego nieoryginalne części. Dlatego jeśli usterka Twojego smartfona skutecznie utrudnia Ci życie, zdecyduj się na oszczędność czasu (a często nawet i pieniędzy wydawanych na samodzielne próby naprawy) i odwiedź nasz serwis telefonów. Zaproponujemy najlepsze możliwe rozwiązanie w komfortowych warunkach.

Kiedy warto zdecydować się na autoryzowany serwis Samsung?

Najprościej rzecz ujmując: zawsze wtedy gdy w naszym smartfonie pojawiła się usterka. Niezależnie od tego, z jakiego powodu powstał problem, warto przynieść Samsunga do naszego serwisu i powierzyć go najlepszym specjalistom. Współczesny smartfon to nierzadko główne narzędzie pracy, środek kontaktu z bliskimi, czy centrum rozrywki dla najmłodszych. Korzystając z niego na co dzień, musimy liczyć się z tym, że sprzęt może się niszczyć, ulec wypadkowi albo że po prostu z nieznanych nam przyczyn przestanie prawidłowo działać. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że dla naszych Klientów przede wszystkim liczy się szybki czas realizacji, dlatego staramy się sprostać tym oczekiwaniom.

Jakie naprawy przeprowadzamy w serwisie Samsung?

W naszym serwisie reagujemy na różnego rodzaju, nawet z pozoru beznadziejne sytuacje. Na co dzień dokonujemy napraw smartfonów, które spadły z wysokości, zostały zalane albo przegrzane. Wybierając nasz serwis telefonów, mają Państwo pewność, że przyjrzymy się każdej sytuacji i rzetelnie ją ocenimy. Na miejscu stwierdzimy, co należy wymienić. Dokonujemy wymian m.in. wyświetlacza, tylnej szyby, baterii czy gniazdka USB.

Co oferujemy naszym Klientom

Oprócz wspaniałej kawy? Profesjonalną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną mobilnego sprzętu telekomunikacyjnego, pomoc najlepszych specjalistów. W naszym autoryzowanym serwisie pozyskasz całkiem nowe, oryginalne części do Twojego Samsunga, 3-miesięczną gwarancję, a także gwarancję szczelności, dotyczącą modeli wodoodpornych. W dodatku możemy pochwalić się komfortowym i nowoczesnym salonem w Krakowie.

Dlaczego warto wybrać nasz serwis Samsung?

  • Wiedza i umiejętności wynikające z wieloletniego doświadczenia,
  • Profesjonalne zaplecze techniczne,
  • Nieograniczony dostęp do oryginalnych podzespołów Samsung,
  • Miła atmosfera w serwisie telefonów,
  • Możliwie jak najszybsza naprawa,
  • Pyszna kawa 😊
Autoryzowany serwis telefonów Samsung w Krakowie

Poszukujesz partnera biznesowego do obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej ? Przy stałej współpracy zapewniamy:

*

niższe ceny na naprawy pogwarancyjne dla pracowników salonu

*

ekspresowe naprawy dla Klientów VIP

*

stałą opiekę jednego handlowca

*

doradztwo techniczne

Salony, które oddają telefony do napraw gwarancyjnych za pośrednictwem naszego serwisu uzyskują:

Co mówią o nas Klienci?
4,5 100 opinii
Nasi Klienci
Serwis w Krakowie
mail:
W&K Autoryzowane Centrum Serwisowe

Dzięki posiadanym autoryzacjom wiodących światowych producentów sprzętu telekomunikacyjnego i komputerowego Samsung, Apple, Maxcom oferujemy bogaty pakiet usług gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Nasza oferta skierowane jest do szerokiego spektrum odbiorców. Obsługujemy klientów indywidualnych, średnie i duże przedsiębiorstwa komercyjne, wśród naszych klientów znajdują się też duże podmioty publiczne. Osiągnięcie wysokiego poziomu satysfakcji klienta to nasz nadrzędny cel. Dążymy do budowania dobrych relacji z klientami przez dostarczenie usługi o najwyższej jakości, korzystnej cenie i zgodniej z oczekiwaniami.